Dahua IPC-HDBW5241E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 AI 2MP IP kamera
Dahua Technology
Availability:
Dostupno po narudžbini
AI IP anti-vandal dome kamera 2MP
1/2.8” CMOS senzor sa progresivnim skeniranjem
Deeplight tehnologija
Motorizovani objektiv 2.7mm–13.5mm
Auto fokus i auto iris
Vidni ugao 109°–30°
Smart IC domet do 40m
SMD 3.0 detekcija ljudi i vozila
AcuPick funkcija
AI ISP obrada slike
AI SSA i EIS funkcije
WDR 120dB
Heat Map funkcija
Detekcija lica i atributa
Video Metadata funkcija
Ugrađen mikrofon
Audio ulaz i izlaz
Alarmni ulazi i izlazi
Micro SD slot do 512GB
PoE i ePoE podrška
IP67 i IK10 zaštita
Metalno kućište
81.900 рсд
Dostupno po narudžbini
85.990 рсд for 3 item(s)
Model koristi motorizovani zum objektiv sa automatskim fokusom i automatskim irisom. Objektiv od 2.7mm do 13.5mm omogućava horizontalni ugao gledanja od približno 109° do 30°. Smart IC osvetljenje omogućava noćni domet do 40 metara.
Napajanje je moguće preko 12VDC, 24VAC, PoE i ePoE tehnologije. Metalno kućište sa IP67 i IK10 zaštitom omogućava stabilan rad u spoljnim uslovima i otpornost na vandalizam.